top of page

הכירו אותנו

כל מומחי הרילוקיישן בצוות עוגן חוו באופן אישי מעבר לארה"ב בשלבים שונים בחייהם, חלקם אף בליווי עוגן, ומלווים את המשפחות העוברות מתוך נסיון זה ומתוך הזדהות אישית עם האתגרים הכרוכים במעבר

Noa and Aya2.png

איה שמואלי

מייסדת

כשאני חושבת על מה זה רילוקיישן בשבילי ישר קופץ לי לראש מסע, אבל כשאני מעמיקה לחשוב על זה עם הלב אני חושבת שבעצם רילוקיישן זן פיסת חיים משמעותית.
בואו נודה, כולנו יוצאים לרילוקיישן במחשבה שזה יהיה רק לשנתיים-שלוש. גם אני יצאתי לרילוקיישן שנתיים-שלוש ובסוף נשארתי 11 שנים שעברו ככה בטיל. אבל ההתייחסות שלי לזה הייתה של שנתיים-שלוש, שזה זמני וקצר, אבל בלי ששמתי לב פתאום גיליתי שבתקופה הזאת יצרתי פיסת חיים שאי אפשר להגדיר אותה כזמנית - נולדו לי שלושה ילדים, הקמתי חברה, הכרתי מיליון אנשים חדשים, צברתי ניסיונות מדהימים פיתחתי גינונים חדשים חיזקתי ערכים מסוימים טיילתי בהמון מקומות פיתחתי קשרים ולמדתי על עצמי המון דברים. בעצם בניתי את מי שאני היום. אתם יודעים מה, זה כן מסע. מסע ליצירת פיסת חיים משמעותית.
ומסע כזה מצריך הכנה והתכווננות ולצאת לדרך ברגל ימין, בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם, עוגן רילוקיישן, יד ביד בפתחו של המסע המדהים הזה של יצירת עוד פיסה משמעותית בפסיפס החיים.

IMG_4817.jpg

נועה פרידמן

מנכ״לית

רילוקיישן מהלב: בשנת 2012 עזבנו את ישראל והגענו לעמק הסיליקון בעקבות עבודתו של בעלי. כך מצאנו את עצמנו באמצע שנות ה 30 שלנו, מגיעים למקום חדש בו לא הכרנו אף אחד, לתרבות שונה, עם אינסוף שאלות וחלקים חסרים בפאזל, מתחילים לבנות חיים חדשים מאפס.

כשאני מלווה משפחה, אחד הדברים שעומדים לנגד עיניי הוא לצמצם עד כמה שניתן את חוסר הודאות ולעזור לבני המשפחה להתחיל בבניית החיים החדשים האלה כבר מרחוק, כשהם עדיין במגרש הטבעי והביתי שלהם. 

לאט לאט בתהליך אנחנו מוסיפים עוד חלק ועוד חלק לפאזל עד שהתמונה כולה מתבהרת והם מתחילים להרגיש בבית.... 

BO6A4970.jpg

אלה ברק

מומחית רילוקיישן, South Bay-Peninsula

רילוקיישן מהלב: עברתי לקליפורניה בשנת 2010 וזהו לי הרילוקשיין השלישי, אחרי שנה באורגון ושנתיים בבוסטון.מניסיוני האישי למדתי שרילוקשיין מלווה פעמים רבות בחוסר ודאות, בילבול והרבה לבד. אני מנסה לחסוך את כל אלה מהמשפחות שאני עובדת איתן. להסביר להן את כל התהליך מתחילתו ועד סופו, לתת תשובות לכל השאלות יחד עם תחושה שיש להם חברה שמחכה להם בצד השני של האוקיינוס.

IMG_4517.JPG

לי פינצ׳י

מומחית רילוקיישן, South Bay, San-Jose

רילוקיישן מהלב: עברתי עם בעלי וביתי בשנת 2008. אני זוכרת את תקופת המעבר כמרגשת ומאיימת באותו הזמן ובעיקר את הלחץ לבנות את החיים מהתחלה. היום בעבודתי, אני מנסה להקל על המשפחות ולעזור בתחושת ההתאקלמות, להפוך את החוויה למרגשת, מעניינת וכייפית. מבחינתי לעבור לארץ חדשה זה לגלות עולם חדש עם אפשרויות אינסופיות לחוויות, בילויים וזמן איכות עם המשפחה.

IMG_4520.jpg

ליאת זיסמן

מומחית רילוקיישן, South Bay-Peninsula

רילוקיישן מהלב:

רילוקיישן הוא תהליך מעצים, מאתגר וגדוש חוויות. זהו שינוי המעורר קשת רגשות ותחושות ומעלה מחשבות על ההזדמנויות הנפתחות, אך גם חששות ודאגה מהלא נודע.

חווית המעבר שלי הביאה עימה אתגרים רבים, מצבים של חוסר ידיעה ולעתים תחושה של בדידות. עם הזמן פילסתי את דרכי, אך אין לי ספק שכשיש שותף למסע, אשר חווה את התהליך בעצמו ומסוגל לתמוך ולכוון, התהליך הרבה יותר קל ואף מהנה.

אני חשה ברת מזל על ההזדמנות יוצאת הדופן, להעניק לכל משפחה הנמצאת בתהליך הזה באופן מערכתי ופרטני, את התמיכה והליווי הנדרשים בעת שינוי כה משמעותי.

liat website.jpg

אפרת שורש

מומחית רילוקיישן, San-Francisco

רילוקיישן מהלב: עברנו לסן פרנסיסקו בשנת 2014 בעקבות עבודתו של בעלי, עם שני ילדים בגיל ביה״ס וההתאקלמות היתה לא פשוטה ולוותה בקשיים.

מעבר לארץ זרה הוא מעבר מאתגר ולכן המטרה שלי היא להקל על המשפחות בתקופה הראשונה שהיא תקופה מבלבלת ומלאת שאלות, לעזור להם להכיר את העיר, להבין אותה, ולהסתגל לחיים בה ולעזור ביצירת מעבר חלק ככל האפשר .

אני מאד אוהבת את סן פרנסיסקו והייתי רוצה להעביר למשפחות את האהבה שלי לעיר המדהימה הזאת.

L_E_7113.JPG

טיפ שבועי #1

בארה"ב יש הכל, או בעצם כמעט הכל...
סמרטוטי רצפה כמו בארץ, מחצלת וציפות לשמיכה קשה להשיג. אם זה חשוב לכם, מומלץ להצטייד מראש ולהביא אתכם

bottom of page