top of page
heart-thank you.jpg

דברים שנאמרו מהלב ונכנסו ללב 

 נועה היקרה,
רצינו להגיד תודה גדולה על שהיית/ את כאן בשבילנו לכל דבר ועניין.
 בכל שעה ביום, עם תשובות לכל שאלה, עם עצה. שעזרת לנו עם הבית משלב החיפוש ומו"מ ועד לקבלת הפנים ברמה שהיתה באמת מעבר לכל ציפיותינו!
(דחפת לראות ולצלם בתים אפילו לפני ה- Open house, ביקשת מיוזמתך מבעל הבית להחליף אביזרים ישנים ואפילו הורדת את המחיר מבלי שביקשנו). שהמשכת לדאוג לשלומנו גם כשטסת לארץ.
שהפכת את המעבר, שהיה במקרה שלנו מאתגר, להרבה יותר רגוע. בקיצור, תודה רבה! אין כמוך!

אילנה וגדעון רוזנר

נובמבר 2018, אינטל

רוני יקרה לנו מאוד,
לעשות רילוקיישן תוך חודשיים זו משימה כלל לא פשוטה ואיזה מזל שהיה לנו אותך!!! כי לא רק שעשינו את זה, אלא עשינו את זה בצורה הכי טובה שאפשר!!! מצאנו את הבית שרצינו, במיקום שרצינו, במועד שרצינו, תקתקנו את כל הארגונים, צלחנו את הבירוקרטיה, הגענו הכי מוכנים שאפשר והכל בזכות הליווי הצמוד שלך.. 
תודה רבה על כך שהיית כל כך מסורה וזמינה עבורנו. תודה על כך שכל בקשה ושאלה נענתה באופן כה מקצועי ואדיב. תודה על התמיכה והיכולת להרגיע ולעודד כשהיה צריך ותודה על כך שהכל נעשה בצורה כל כך נעימה ועם הרבה הומור! תודה על כך שגם חודשיים לאחר המעבר את עדיין שואלת ומתעניינת, נותנת שלל טיפים מועילים ונמצאת שם כשצריך- עם כל הלב. 
הבחירה בעוגן ובך היתה אחת ההחלטות החשובות שלנו בהרפתקה אליה יצאנו והיא הפכה את תקופת המעבר לחוויה טובה ונעימה, למרות הקשיים.
 

יעל ומושיק רובין

Cadence, אוקטובר 2017

הי, 

אמרנו את זה כמה פעמים בפני נועה, וחשוב לי לציין גם בפניך כי נועה פשוט מדהימה!!! היא נותנת מעצמה 300℅, קשובה,יסודית , מסורה לתהליך ועושה הכל עם חיוך רחב והמון אהבה. אני לא יכולה לתאר לעצמי איך היינו מסתדרים ומתאקלמים כאן ללא הליווי הצמוד והמקצועי של חברת "עוגן רילוקיישן".
נכון שאנחנו רק באמצע התהליך אבל ממש לא מובן מאליו רמת האכפתיות וההשקעה . תודה

מיכל וליאור מכלוביץ

Informatica, פברואר 2017

אנחנו בתחושה של ""איך היינו עושים את המעבר הזה בלי נועה ועוגן???"" העזרה היתה בכל התחומים - החל מפירוט והסברים על דברים טכנים, קטנים וגדולים ומשמעותיים, כמו SSN, רשיון נהיגה, מרפאה, הרשמה לבתי ספר, גנים... ועוד עשרות פרטים חשובים אחרים. המשך בבחירת דירה - נועה הלכה פיזית לכל דירה שהתעניינו בה, צילמה והסריטה, שאלה את השאלות הנכונות, היתה תמיד זמינה לשאלות שלנו, ועזרה לנו מאד בבחירת הדירה המקסימה שלנו, עמדה עם בעל הבית על המקח, הלכה אתנו לכל הפגישות איתו לוודא שהכל מתנהל כשורה...  בנוסף כשהגענו לכאן היא תמיד היתה זמינה לאלפי השאלות שלנו על הדברים היום יומיים הקטנים אך המשמעותיים מאד. איפה עושים קניות, חוגים, אטרקציות, סיור האורינטציה היה מועיל מאד. היא תמיד היתה שם בשבילנו ועכשיו היא גם חברה :-)

בקיצור הרגשנו שיש לנו ממש "עוגן", שיש לנו מקום בטוח שאפשר תמיד להתייעץ ובעזרתה של נועה ועוגן הרלוקיישן היה עשרות מונים הרבה הרבה פחות קשה ממה שעשוי היה להיות! תודה!

אלינור וגיל בריסקין

Google, אוקטובר 2016

היי יעל,

 

עכשיו כשאנחנו כבר שלושה שבועות כאן, ועם סיום תקופת ההתאקלמות הראשונית, אנחנו מסתכלים לאחור ומבינים כמה עזרתן לנו במעבר.

 

לי ליוותה אותנו החל מהשלבים הראשונים לאחר ההחלטה לעבור. בהתאם למצבנו המשפחתי והעדפותינו, היא התאימה לנו תוכנית מסודרת למעבר, פרטה לגבי כל שלב - מה להכין ולמה לצפות, קישרה אותנו עם בעלי המקצוע הרלוונטים, וחלקה עמנו ידע רב ועצות למכביר. מעל הכל - לי עזרה לנו לצלוח את המשימות המורכבות ביותר - לשכור את בית חלומותינו עוד טרם ההגעה, ולרשום את בנינו הבכור לביה״ס המעולה לו ייחלנו, תוך עזרה רבה בהתמודדות עם ההליך הבירוקרטי המורכב.

 

לעבור מישראל לקליפורניה עם שלושה ילדים קטנים זה לגמרי לא פשוט. בעזרתכן, יעל ולי, הכל הפך לקל ככל הניתן. אלפי תודות, מאיתנו ומילדינו, על הנחיתה הרכה שהתאפשרה בזכותכן.

 

תודה רבה!

אולגה ויוסי ריכטר

Google, יולי 2016

אהלן איה,
כפי שאולי שמעת, סגרנו חוזה על בית בפאלו אלטו, שהיה בקצה גבול התקציב שלנו אבל הרבה מעבר לציפיות שלנו מבחינת רמת הבית - הוא ענק, חדש, מהמם ונוח.
אלה הייתה אלופה, היא הדריכה אותנו בדיוק מה לעשות כדי שנקבל את הבית, היתה זמינה במגוון משוגע של שעות ובאופן כללי הפגינה מקצועיות ושירותיות מעולים. אנחנו מאד מאד מרוצים, מגיע לה הרבה פרגון.

עוד ארוכה הדרך שנרגיש שם בבית, אבל זה צעד ענק עבורנו.

תודה!

מיטל וענר קושניר

AlgoSec, יוני 2016

דבר ראשון, רציתי להגיד תודה וכל הכבוד על על העבודה שעשתה בשבילנו אלה, אנחו מרגישים כל הזמן שאנחנו בידיים טובות ומישהו דואג לנו, בצורה מקצועית ונעימה :) ולא מצטערים לרגע שבחרנו לעבוד איתכם. אני מוצא את עצמי מחלק המלצות חמות על עוגן בכל פעם שאני מדבר עם אנשים אחרים שמתכננים לעבור :)

משפחת גולמן

Qualcomm, יוני 2016

היי יעל ואיה,
קצת על החוויה שלנו מתהליך הרילוקיישן...

אז הכל התחיל משיחת טלפון ראשונה מהארץ שבה שוחחנו עם נועה פרידמן ומהרגע הראשון היה קליק עם בחורה שנשמעת אכפתית ,מבינה ומנסה למלא את הצרכים בצורה הטובה ביותר.

נועה יצרה אצלנו הרגשת רוגע, הציפה את כל הנושאים שאיתם צריך להתמודד וסידרה לנו לאט לאט את הבלאגן בראש... ללא שום ספק היא גרמה לנו להרגיש בידיים טובות ותומכות, היא הפיגה לחצים, הכילה תסכולים ונתנה מקום ראוי לרגשות ולחששות מבלי לבטל אותם לרגע.

אנחנו קיבלנו מנועה שירות שלא תיארנו לעצמנו שנקבל.

שמענו מגוון קורסים וסמינרים של שירות ומכירות - תמיד מדברים על אפקט הwow משהו ברמה שתפתיע את הלקוחות. אז הנה...הופתענו ממנה.

היא נתנה לנו תחושה שהיא בשליחות לעזור לנו להתמקם פה ולהרגיש בנוח. הבדיקה שהיא עשתה לבתים - מבפנים ומבחוץ, בארונות, בחשמלים, בחלונות ובשטיחים, העזרה עם הילדים בביה״ס, הקישורים לבעלי המקצוע, הדאגה למיקום שאנחנו בוחרים וההמלצות, ואפילו העובדה שהיא תמיד הייתה דקה אחת לפנינו עם הצעד הבא הם לא העיקר.

העיקר היה התחושה והאנרגיה שהיא הביאה איתה לכל שיחה ומפגש. אין דברים כאלו.

לא פעם איתי ציין "הלוואי שהייתי יכול למצוא עובדת כזו לעצמי, היא בטח היתה יכולה להחליף 3 אנשים בצוות שלי! והוא צוות טוב!

וגם את יעל - הפתעת אותנו איזה כמה פעמים ממש.

ברגע אחרון לפני משבר עם החלטה על המקום ,(סאניוייל / פוסטר סיטי) עקב המרחק לעבודה באת ושמת את הדברים על השולחן בצורה שאי אפשר לטעות, מרגישים שבחרנו נכון עם כל הקשיים שמצטרפים לזה.

אפילו השאלת לנו את מכונת הקפה החדשה שלך מבלי להניד עפעף ...

עכשיו המכונה חזרה לקשט את השיש :-)

לסיכום- נועה פרידמן היא נכס לעוגן ובהחלט היתה העוגן שלנו.

קרין ואיתי כפרי

Kenshoo, יולי 2016

היי יעל,

 

עכשיו כשאנחנו כבר שלושה שבועות כאן, ועם סיום תקופת ההתאקלמות הראשונית, אנחנו מסתכלים לאחור ומבינים כמה עזרתן לנו במעבר.

 

לי ליוותה אותנו החל מהשלבים הראשונים לאחר ההחלטה לעבור. בהתאם למצבנו המשפחתי והעדפותינו, היא התאימה לנו תוכנית מסודרת למעבר, פרטה לגבי כל שלב - מה להכין ולמה לצפות, קישרה אותנו עם בעלי המקצוע הרלוונטים, וחלקה עמנו ידע רב ועצות למכביר. מעל הכל - לי עזרה לנו לצלוח את המשימות המורכבות ביותר - לשכור את בית חלומותינו עוד טרם ההגעה, ולרשום את בנינו הבכור לביה״ס המעולה לו ייחלנו, תוך עזרה רבה בהתמודדות עם ההליך הבירוקרטי המורכב.

 

לעבור מישראל לקליפורניה עם שלושה ילדים קטנים זה לגמרי לא פשוט. בעזרתכן, יעל ולי, הכל הפך לקל ככל הניתן. אלפי תודות, מאיתנו ומילדינו, על הנחיתה הרכה שהתאפשרה בזכותכן.

 

תודה רבה!

אולגה ויוסי ריכטר

Google, יולי 2016

רצינו לחלוק את הניסיון המעולה שהיה לנו עם יעל ואיה
המפגש הראשון שלנו עם עוגן רילוקיישן החל עוד בארץ לפני פחות משנה, באביב 2013, כאשר נכחנו בכנס של החברה לקראת המעבר לארה"ב. מיד התרשמנו מהרמה המקצועית של "עוגן" – הכנס היה אינפורמטיבי ביותר והתנהל ברמה ארגונית להפליא. קיבלנו מידע חיוני ומועיל מאנשי מפתח בתחומים הרלוונטיים – מיסוי, כספים, הגירה, לוגיסטיקה, קליטה וחיי היומיום בעמק. החלטנו שעם צוות כזה של מקצוענים זו החברה שאנו רוצים שתלווה אותנו בתהליך המעבר הכה מורכב – והחלטתנו ללא ספק השתלמה!
עוד בארץ זכינו לליווי צמוד וזמינות תמידית מיעל ואיה (חרף הפרשי השעות :) ). קושרנו עם משפחות ישראליות מהעמק, התייעצנו בנושאי בתים, גנים ובתי-ספר וקיבלנו טיפים קריטיים לקראת המעבר (לרבות מה כדאי לקחת במכולה, אילו מסמכים רצוי להכין מראש, איך כדאי לטוס ועוד). בתחושת ביטחון מלאה יצאנו להרפתקה של חיינו!
כאשר נחתנו בארה"ב והגענו לדיור הזמני, התוודענו פעם נוספת ליחס הייחודי שמעניקות יעל ואיה כאשר חיכה לנו מקרר מלא באוכל וטלפון נייד משולם מראש! אחרי מסע שארך מעל 20 שעות עם שני ילדים קטנים, ועם ההגעה לארץ זרה, אין דבר יותר מחמם את הלב מ-להיכנס ולהרגיש מיד בית!
הליווי הצמוד של יעל ואיה המשיך בכל היבט של קליטתנו בארץ החדשה – בעת חיפוש הבית, ברישום לגנים, בהוצאת רישיון נהיגה וקניית הרכבים, בסיור אוריינטציה להיכרות הסביבה ובחיבור למשפחות ישראליות במקום. בכל נושא איה ויעל סיפקו שירות ברמת VIP, נתנו ייעוץ מקצועי ומקיף, והעניקו לנו יחס חם, תומך ואכפתי. בזכותן המעבר שלנו לארה"ב ותהליך ההתאקלמות כאן עברו חלק ובנעימים, ואנו מודים להן על כך לעד!
תודה ל-"עוגן רילוקיישן" והמשך הצלחה במלאכה החשובה!!

מורן וליאור בודנקין

נובמבר 2013

יעל, איה

אנחנו כמעט שבועיים אחרי שהסנונית הראשונה שלנו שמה יתד בארה"ב וזה הזמן לעצור ולהודות.

עבורי זו הפעם הראשונה שאני עושה Relocation לעובדים שלי ואחד הדברים שהיו מאד חשובים עבורי זה שחווית המעבר תהיה הכי טובה שאפשר.

אתן עזרתן לזה לקרות ולא יכולתי לבקש שותפות יותר טובות מכן!

בכל שאלה, התייעצות, עזרה בגיוס הייתן עבורי כתובת, ובמיוחד ריגשתן אותי בליווי שלכן את העובד ומשפחתו בימים הראשונים.

תודה לכן על המקצוענות, האמינות ובעיקר על הנתינה ורוחב הלב.

יישר כוח!!

קרן מסד

JFrog, אוגוסט 2013

יעל יקרה,
הנוכחות שלך בחיינו בשלב השינוי המשמעותי שאנו עוברים ועם התפאורה שקיבלנו מקנה לנו כל כך הרבה שקט ובטחון.
כל מה שאת עושה עבורנו מרגיש טבעי, אחראי ונכון, מלא חברות ואהבה.
הימים הקרובים הולכים להיות מלאים בעשייה וריצות ואנו מצפים לכך בכליון עיניים, כי אנחנו יודעים שאנחנו לא לבד.
תודה על מה שעשית, על מה שאת עושה ועל מה שעוד תעשי.
באהבה והוקרה רבה,

משפחת סימון

JFrog, אוגוסט 2013

חברת עוגן בלטה מלכתחילה מול המתחרות שלה בשוק -
ביחס האישי, בתפיסה המרחבית שמתיחסת לעובדה שרילוקיישן מתבצע באינספור רבדים במקביל.
בשימת הלב לפרטים ובסבלנות לשאלות ולמידת השטח בהתאם לצרכים הספציפיים של המשפחה.
ובסופו של דבר בעובדה שמדובר באיה לבקוביץ' ויעל הלפרין שתי נשים מוכשרות, פלפליות, עם המון רצון טוב, קסם אישי,ואהבה אמיתית למה שהן עושות.
השתיים הללו לא שוכחות להוסיף את התבלינים שגורמים להכל לקבל ארומה של בית, הפרטים הקטנים שיוצרים את החוויה, המקומות לקנות בהם, לטייל בהם לחוות בהם וליצר בית חדש במקום אליו אתם עוברים.
איה ויעל אלפי תודות (:

טל רון ואמה סידי

ConteXtream, מרץ 2013

Many thanks for everything, our relocation was much easier and efficient thanks to you

יניב ומיכל טייגמן

Facebook, מרץ 2013

איה ויעל,
עברה בדיוק חצי שנה מאז שעברנו לפאלו אלטו. זו הזדמנות להביט לאחור ולבחון כמה מההחלטות שביצענו לקראת המעבר לפאלו אלטו: וההחלטה לשכור את השירות שלכם היתה חשובה והכרחית. אין לנו ספק, שהשירות שקבלנו מכם ומהצוות של "עוגן", סייע לנו לקצר תהליכים ולחסוך הרבה מאוד כאבי ראש.
כשאנו רואים כיום מקרוב באיזו מהירות "נחטפים" כאן בתים שעומדים להשכרה, (וההצע קטן במיוחד) אנו יודעים להעריך את המקצועיות והמהירות שלכם, כשפעלתם בשמנו להשגת בית מספיק גדול במיקום מרכזי, ובקרבת בתי הספר הטובים של פאלו אלטו.
היום, כשהבנות ממש מפטפטות אנגלית ברמה מעוררת השתאות, אנו בטוחים שהכניסה שלהן לחברה חדשה, בית ספר חדש ושפה חדשה, היתה קצרה יותר ויעילה בזכות העובדה שאנחנו היינו פנויים לטפל בנושאים אחרים, בזמן שאתם טפלתם בצרכים אחרים שלנו.
לכל אורך הדרך הרגשנו שאתן חלק מהמשפחה שלנו, ושאתן מתייחסות לכל התהליך כאילו זהו הדבר היחידי שלכן. הרגשנו שאכפת לכן הרבה מעבר לעובדה שזה העיסוק שלכן. הלוואי שרבים ילמדו מכם איך משרתים לקוחות ואיך מוסיפים ערך.
אנחנו שמחים להמליץ על השירות שלכם, ועל רמת השירותיות שלכם.
בתודה ובהערכה רבה,

גיל ונילי פרץ

פברואר 2013

Aya and Yael have been incredibly helpful in this complex process and I wholeheartedly recommend their services

גיא וקרן רוזן

Onavo, אוקטובר 2012

תודה על השרות הנפלא, העזרה האין סופית והאוזן הקשבת...

שמעון ואריקה קרינגל

Actelis, ספטמבר 2012

בחרתם טוב להיעזר באיה ויעל. אני נמצא בבית שלא היה שום סיכוי שהייתי מוצא (או משהו קרוב לאיכות במחיר) ללא העזרה שלהם. ואני אזרח אמריקאי שמסתדר מצויין. שוק הנדלן כאן קשה ותחרותי, וההיכרות שלהן עם מנהלי נכסים חשפה בפני את הבית לפני שיצא לשוק בכלל

דן ושביט לוינסון

בנק לאומי, ספטמבר 2012

Thank YOU, and in general I feel we are integrating faster than plan... school started, we feel at home and we have just DMV in front of us... so THANK YOU for the help

אורנה וטל תמיר

Wilocity , אוגוסט 2012

הי יעל,
רצינו רק להגיד תודה רבה על כל העזרה בעניין הבית!!
אין ספק שכל העניין לא היה קורה אם לא היית רצה לשם על הרגע הראשון, ועוזרת באופן מיידי בתחנות שבדרך.
נשמח להיות רפרנסים

נעם והילה לבנת

WatchDox , יולי 2012

Hi Aya and Yael,

Again, thank you for the warm welcome you've left and prepared for us. This entire experience with you both has been amazing, making our landing here so much easier

ניר וניקול דוד

Matomy ,מרץ 2012

Ogen provides a fantastic service. Not only did they make us feel at home from the area, but thanks to them, we were able to find a permanent house for our family just one day after arriving in the area. We would warmly recommend them to anyone relocating to the area

אביה ואפרת מורג

Apple, מרץ 2012

Please reload

טיפ שבועי #1

בארה"ב יש הכל, או בעצם כמעט הכל...
סמרטוטי רצפה כמו בארץ, מחצלת וציפות לשמיכה קשה להשיג. אם זה חשוב לכם, מומלץ להצטייד מראש ולהביא אתכם

bottom of page