החברה

 

בעולם העסקים הגלובלי, ההולך ומתרחב כל הזמן, מעבר של עובדים בין מדינות הוא עניין שגרתי, אך יחד עם ההזדמנויות החדשות הנפתחות בפני העובד ומשפחתו במקום החדש קיימים גם קשיים וחששות מהלא נודע.


חברת עוגן הוקמה במטרה לתת מענה לאתגרי המעבר לארה"ב ולספק שירות כולל ומקיף לכלל הצרכים של העובד ומשפחתו והחברה המעבירה.
החברה הוקמה על ידי איה לבקוביץ ויעל הלפרין מתוך הכרות והתנסות אישית בתהליך רילוקיישן והאתגרים הכרוכים בו, וההבנה כי רק ליווי אישי ומקצועי ישקיט את החששות ויאפשר התאקלמות איכותית ומהירה במקום החדש.

 

 

איה, אשר מתגוררת בעמק מזה שנים, היתה אחראית על כלל הפעילויות התרבותיות והחברתיות המוצעות לישראלים במדינות קליפורניה ווושינגטון מטעם הקונסוליה הישראלית. במסגרת זו נחשפה לקהילות היהודית והישראלית, למערכת החינוך המקומית ולמערכות הממשלתיות הרלוונטיות.
לפני בואה לארה"ב היתה מנהלת פרוייקטים בחברת ההשמה Jobinfo ומנהלת פניות הציבור ושירות לקוחות בחברת התקשורת ברק.
בעלת תואר שני בניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת תל אביב.


יעל, אשר נמצאת עם משפחתה בעמק הסיליקון משנת 2007, הקימה וניהלה את תחום התכניות למשפחות וילדים במחלקה הישראלית במרכז היהודי בפאלו אלטו. במסגרת פעילות זו פיתחה הכרות מעמיקה עם הקהילה הישראלית באזור ועם צרכיה, ושמה לה למטרה לסייע למשפחות חדשות המגיעות לאזור ולתרום להן מניסיונה האישי בתהליך הרילוקיישן.
קודם בואה לארה"ב ניהלה את המחלקה לקניין רוחני ב"מור יישום מחקרים", שימשה כמנהלת שווק תקשורתי (MARCOM) בחברת Nex2Me ולפני כן כתקציבאית במקאן אריקסון.
בעלת MBA מאוניברסיטת מנצ'סטר.